Deštník na dva dny zablokoval dveře ve washingtonské kanceláři. Vytáhli ho vyvrtanou dírou ve stropu

Když zaměstnanci nejmenované firmy ve sdíleném kancelářském prostoru WeWork ve Washingtonu přišli do práce, zjistili, že nemohou vejít do kanceláře, protože dveře zablokoval právě deštník. Informoval o tom zpravodajský server The Guardian. Fotografie, která se jako důkaz objevila na twitteru, se rychle začala šířit a inspirovala nejrůznější návrhy řešení.

Washington Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejpoužitelnější se zdála rada vyvrtat díru do dveří nebo do zdi, nebo něco prostrčit mezerou ve dveřích a deštník odsunout. Ale nic nefungovalo, řekl novinářům z Guardianu Mike Ponticelli, jeden ze zaměstnanců.

„V souboji padla moje dvě ramínka na šaty. Opravdu si cením všech nápadů na twitteru, ale zkoušeli jsme je marně,“ dodal.

Ponticelli a jeho tři kolegové se prosklenou stěnou dívali na svou prázdnou kancelář více než dva dny. Nakonec správci WeWork přivolali údržbáře, který vyvrtal díru ve stropě, pomocí drátu deštník zvedl a cestu uvolnil.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme