‚Opravdový charakter‘. Oblíbený soused daroval po své smrti dívce z vedlejšího domu dárky na čtrnáct let

Velké překvapení zažila tento týden mladá rodina z Walesu, které nedávno zemřel oblíbený soused. Starý muž zanechal jejich dvouleté dceři dárky na 14 let dopředu. Když v pondělí zazvonila u dveří jeho příbuzná a přinesla velký plastový pytel, našli v něm 14 úhledných balíčků, napsal v úterý web stanice BBC.

Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ilustrační snímek | Foto: Andrew Neel | Zdroj: Fotobanka Unsplash

Osmdesátník Ken Watson byl sousedem Williamsových ve městě Barry ve waleském okrese Vale of Glamorgan poslední dva roky. Podle rodičů si velmi oblíbil jejich dceru Cadi, které jsou letos teprve dva roky.

Nedlouho poté, co zemřel, zazvonila v pondělí u jejich dveří Watsonova dcera. „Přinesla ten velký plastový pytel a já jsem si myslel, že nese nějaké odpadky a chce, abych je vyhodil,“ popsal velké překvapení nad dary Owen Williams. Rodina prý netuší, jestli soused dary shromažďoval od narození Cadi nebo je nakoupil těsně před svou smrtí. „Byl to opravdový, opravdový charakter,“ cituje BBC Williamse.

Watson, který se kdysi živil potápěním a ještě v pokročilém věku zkoušel například seskoky padákem, byl podle Williamsových mimořádný člověk. Rodina zatím neví, zda dceři bude dary dávat postupně nebo s nimi naloží jinak. Mezi balíčky jsou podle rodičů zjevně převážně knihy a hračky.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme