VIDEO: Novináři si po setkání Trumpa s Babišem všímají nestandardního momentu. Muži šli, ženy čekaly

Americký prezident Donald Trump s chotí Melanií ve čtvrtek přijali v Bílém domě českého premiéra Andreje Babiše a jeho manželku Moniku. Vysoce sledované setkání však nezačalo zcela standardně, jak si všimli novináři. Na jeden z momentů upozornil i americký časopis Newsweek.

Washington Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zpravodaj televize CBS Mark Knoller poznamenal na twitteru, že „prezident vedl premiéra do Bílého domu a zapomněl na společnou fotografii“. Manželky nejprve počkaly a pak je následovaly, dodal.

Dámy byly skutečně připravené se otočit čelem k novinářům. Když viděly, že jejich manželé už vstupují dovnitř, zaváhaly, podívaly se na sebe a i zezadu bylo vidět gesta, jež naznačila, že se smířily se situací. Kamery tedy u vstupu zachytily obě ženy pouze zezadu. 

Barevně spolu velmi dobře ladily – zatímco Monika Babišová zvolila kabát světle fialové barvy s růžovou ozdobou dolní části rukávů, Melania Trumpová byla v zelených plášťových šatech.

Čelního pohledu a společné fotografie obou párů se ale fotografové nakonec dočkali – před vchodem do Oválné pracovny.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme