VIDEO: Lépe už bylo? V galerii DOX diskutovali Petr Pavel, Cyril Höschl, Martha Issová či Magda Vášáryová

Podle nejrůznějších ukazatelů se nám žije nejlépe v historii. Celosvětově jsou lidé zdravější a dožívají se vyššího věku. Evropa je po divokém 20. století jedním z pilířů svobody a demokracie. Díky novým technologiím dokážeme věci, které si generace před námi neuměly ani představit.

Praha (Aktualizováno: 20:09 29. 1. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Přesto jsme frustrovaní a máme pocit, že svět kolem nás se rozpadá. Stavíme kolem sebe zdi, toužíme po silných lídrech a společnost se rozděluje. Znamená to, že lépe už bylo? Potřebujeme najít spasitele?

To bylo tématem další Veřejné debaty Českého rozhlasu Plus v Centru současného umění DOX, kde je právě výstava „Vítejte v těžkých časech“. 

Moderátorem debaty byl Michael Rozsypal, jehož pozvání přijali herečka Martha Issová, diplomata Magda Vášáryová, generál Petr Pavel, psychiatr Cyril Höschl a publicistka Saša Uhlová.

Český rozhlas Plus, cen Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme