Členové The Rolling Stones jsou stále plní energie. Za koncert Jagger naběhá na pódiu i několik kilometrů

Dohromady je jim skoro 300 let, přesto na pódiu běhají a srší energií. Muzikanti (bez přehánění) neslavnější rockové kapely světa to ale pořád „dávají“. Jak je to možné?

Washington Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mick Jagger (Rolling Stones) | Foto: Bentley Smith , zdroj: Flickr, lic. CC BY-NC-SA 2.0

Frontmanovi kapely, zpěváku Micku Jaggerovi, je stejně jako kytaristovi Keithu Richardsovi 74 let. Bubeník Charlie Watts je dokonce o dva roky starší. Benjamínkem je tak sedmdesátník Ronnie Wood, který se jen před dvěma lety stal tatínkem dvojčat. Skoro stejně staré dítě má i Mick Jagger.

Přehrát

00:00 / 00:00

Může za skvělou kondicí Rolling Stones drogová minulost?

Taky se o „Stounech“ dobře ví, že ženy střídali jak na běžícím pásu. Nevyhýbali se ale ani drogám, alkoholu a kouření. Pořád ale vypadají fit. Jak je to množné? „Málokdo z drogově závislých lidí je obézní,“ říká Českému rozhlasu Plus sportovní lékař Miloš Barna.

Ani Stouni nejsou 'nezničitelní', přestože to tak na první pohled může vypadat. Třeba Ronnie Wood nedávno překonal rakovinu plic a Charlie Watts se kdysi potýkal s karcinomem hrdla. Pro svá těla taky něco dělají.

Běh, masáže, tenis...

Mick Jagger běhá podle listu Daily Mail denně 8 mil (tedy asi 13 kilometrů). Taky dělá jógu a chodí i na balet. Má vlastní fyzioterapeutku a masérku. Keith Richards má u svého domu v Connecticutu vlastní tenisový kurt. A asi největší kliďas z kapely, Charlie Watts, zas chová koně. Základ je i zdravé jídlo.

Jak napsal Daily Mail, Jagger má rád mixované zeleninové nápoje a přidává si i další vitamíny. Jí střídmě, ale tak, aby tělo mělo dost bílkovin. Před koncertem klidně spořádá talíř plný těstovin, protože na pódiu údajně naběhá až 12 mil (asi 20 kilometrů).

Budou i v Praze

Evropská část nového turné No Filter teď začíná v irském Dublinu. Po 15 letech přijedou i do Prahy. Koncert bude 4. července na letišti v Letňanech.

Věra Luptáková, Michael Rozsypal, Andrea Skalická Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme