Na Smíchově prasklo vodovodní potrubí. Dopravní podnik odklonil dvě linky mezi Andělem a Na Knížecí

Kvůli prasklému vodovodnímu potrubí v ulici Za Ženskými domovy na pražském Smíchově musel dopravní podnik odklonit tramvajové linky 7 a 21 a zrušit zastávku Na Knížecí v obou směrech. Opatření bude podle odhadů dopravního podniku trvat tři dny, pro iROZHLAS.cz to řekla mluvčí Aneta Řehková.

Praha (Aktualizováno: 14:30 21. 2. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Plný provoz tramvají bude obnoven za tři dny (ilustrační foto). | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

„Od pátečních 10.30 do odvolání budou tramvajové linky 7 a 21 vedeny jednosměrným odklonem ulicemi Radlickou a Plzeňskou pouze ve směru do centra,“ řekla pro iROZHLAS.cz mluvčí dopravního podniku Tereza Řehková krátce po poledni.

Od 14.00 pak odklonění provozu dopravní podnik rozšířil na oba směry.

Dopravní podnik podle Řehkové předpokládá, že odklon tramvají bude trvat tři dny.

Dopravní omezení se týká úseku mezi stanice Na Knížecí a Anděl. Zastávka Na Knížecí v obou směrech se zcela ruší. Zastávka Anděl pak přesouvá z ulice Nádražní na Plzeňskou.

⚠️ Linky 7 a 21 jsou vedeny jednosměrným odklonem do centra Radlickou ulicí na Plzeňskou ulici. Zastávka Na Knížecí směr centrum je zrušena, zastávku Anděl obsluhují v Plzeňské ulici.

10:45 – 21. 02. 2020

4 8

⚠️ Od 14:00 je odklon linek 7 a 21 mimo Knížecí v obou směrech. ⚠️

14:15 – 21. 02. 2020

3

zit Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme