Se svým synem jsem v kontaktu, psali jsme si, řekl Babiš. Zvažuje jeho návštěvu

Premiér Andrej Babiš v Bruselu informoval, že je se svým synem v kontaktu a že zvažuje jeho návštěvu ve Švýcarsku. Premiér zároveň odmítl, že by cesta jeho syna byla trestným činem zavlečení či únosu.

Praha/Brusel Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie v pátek dopoledne v Praze oznámila, že se o navázání kontaktu s Andrejem Babišem mladším také pokouší poté, co napsal serveru Seznam Zprávy a žádal o kontakt s vyšetřovateli svého údajného únosu. Snaha je ale zatím bez odezvy, připustil ředitel pražské policie Jan Ptáček.

„Nechápu, že média berou vážně některá vyjádření mého syna, který je nemocný,“ řekl v pátek také Babiš.

Postup médií a redaktorů Seznamu, kteří s Babišem mladším před několika dny hovořili, opět zkritizoval a označil za hyenismus. Redaktoři podle něj do objektu, kde žije jeho syn, vnikli de facto“ nezákonně.

Tím, že bylo zveřejněno místo, kde se syn a jeho matka zdržují, tak tam někdo chodil a bouchal. Má to dopad na všechny mé děti,“ dodal premiér. 

ČTK, dbr, jak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme