Se svým synem jsem v kontaktu, psali jsme si, řekl Babiš. Zvažuje jeho návštěvu

Premiér Andrej Babiš v Bruselu informoval, že je se svým synem v kontaktu a že zvažuje jeho návštěvu ve Švýcarsku. Premiér zároveň odmítl, že by cesta jeho syna byla trestným činem zavlečení či únosu.

Praha/Brusel Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie v pátek dopoledne v Praze oznámila, že se o navázání kontaktu s Andrejem Babišem mladším také pokouší poté, co napsal serveru Seznam Zprávy a žádal o kontakt s vyšetřovateli svého údajného únosu. Snaha je ale zatím bez odezvy, připustil ředitel pražské policie Jan Ptáček.

„Nechápu, že média berou vážně některá vyjádření mého syna, který je nemocný,“ řekl v pátek také Babiš.

Postup médií a redaktorů Seznamu, kteří s Babišem mladším před několika dny hovořili, opět zkritizoval a označil za hyenismus. Redaktoři podle něj do objektu, kde žije jeho syn, vnikli de facto“ nezákonně.

Tím, že bylo zveřejněno místo, kde se syn a jeho matka zdržují, tak tam někdo chodil a bouchal. Má to dopad na všechny mé děti,“ dodal premiér. 

ČTK, dbr, jak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme