Osobností roku se v Křišťálové lupě stal Jindřich Šídlo, Cenu popularity má DVTV

Ocenění Projekt roku ve 13. ročníku ankety Křišťálová lupa získala hra vyvíjená českou společností Warhorse Studios Kingdom Come: Deliverance. Osobností roku se stal publicista Jindřich Šídlo, cenu popularity si odnesla již počtvrté internetová televize DVTV. Vítěze ve čtvrtek v pražském Divadle Archa vyhlásili organizátoři soutěže z odborného serveru Lupa.cz.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Osobností roku se v anketě Křišťálová lupa stal publicista a glosátor Jindřich Šídlo | Foto: Deml Ondřej | Zdroj: ČTK

O vítězích v 15 kategoriích rozhodla svými hlasy odborná porota a internetová veřejnost. Do hlasování se zapojilo rekordních 90 000 hlasujících.

Teď teprve vidíme, co znamená Palermo

Číst článek

Osobností roku se stal publicista a glosátor nejen politické scény Jindřich Šídlo. Jeho satirický videopořad Šťastné pondělí zároveň zabodoval v nové kategorii online video. První místo v kategorii One (wo)man show získal facebookový profil falešného mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka.

Cenu za nejlepší zpravodajství si odnáší internetová televize DVTV a nejoblíbenějším zájmovým webem je Databazeknih.cz.

Cenu veřejně prospěšná služba – cena České televize získala online sbírka vzpomínek pamětníků významných dějinných událostí 20. století Paměťnároda.cz. Anticena letos putuje k mobilním operátorům, důvodem jsou předražená data pro veřejnost.

‚Jude Slavia! Ale my to tak přece nemyslíme!‘

Číst článek

Server iROZHLAS.cz byl nominován ve dvou kategoriích, v Ceně popularity a ve Zpravodajství a publicistice. V první jmenované se umístil na 9. místě, za zpravodajství si odnesl páté místo. 

Projekt Srpen 1968 v Českém rozhlase získal druhé místo – v kategorii nejlepší projekt a Rozšířená realita: Rozhlas Srpen 1968 má také druhé místo za obsahovou inspirací rozšířenou realitu.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme