Osobností roku se v Křišťálové lupě stal Jindřich Šídlo, Cenu popularity má DVTV

Ocenění Projekt roku ve 13. ročníku ankety Křišťálová lupa získala hra vyvíjená českou společností Warhorse Studios Kingdom Come: Deliverance. Osobností roku se stal publicista Jindřich Šídlo, cenu popularity si odnesla již počtvrté internetová televize DVTV. Vítěze ve čtvrtek v pražském Divadle Archa vyhlásili organizátoři soutěže z odborného serveru Lupa.cz.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Osobností roku se v anketě Křišťálová lupa stal publicista a glosátor Jindřich Šídlo | Foto: Deml Ondřej | Zdroj: ČTK

O vítězích v 15 kategoriích rozhodla svými hlasy odborná porota a internetová veřejnost. Do hlasování se zapojilo rekordních 90 000 hlasujících.

Teď teprve vidíme, co znamená Palermo

Číst článek

Osobností roku se stal publicista a glosátor nejen politické scény Jindřich Šídlo. Jeho satirický videopořad Šťastné pondělí zároveň zabodoval v nové kategorii online video. První místo v kategorii One (wo)man show získal facebookový profil falešného mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka.

Cenu za nejlepší zpravodajství si odnáší internetová televize DVTV a nejoblíbenějším zájmovým webem je Databazeknih.cz.

Cenu veřejně prospěšná služba – cena České televize získala online sbírka vzpomínek pamětníků významných dějinných událostí 20. století Paměťnároda.cz. Anticena letos putuje k mobilním operátorům, důvodem jsou předražená data pro veřejnost.

‚Jude Slavia! Ale my to tak přece nemyslíme!‘

Číst článek

Server iROZHLAS.cz byl nominován ve dvou kategoriích, v Ceně popularity a ve Zpravodajství a publicistice. V první jmenované se umístil na 9. místě, za zpravodajství si odnesl páté místo. 

Projekt Srpen 1968 v Českém rozhlase získal druhé místo – v kategorii nejlepší projekt a Rozšířená realita: Rozhlas Srpen 1968 má také druhé místo za obsahovou inspirací rozšířenou realitu.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme