Anonym hrozil bombou v hranickém Philipsu

Informace anonymního telefonátu, který nahlásil bombu v hranické továrně Philips se nepotvrdily. Policisté, kteří od rána areál továrny prohledávali, žádnou výbušninu v podniku nenašli. Podle ředitele přerovské policie Jiřího Zlámala skončila policejní akce zhruba hodinu po poledni. Stovky evakuovaných zaměstnanců továrny se pak vrátili zpátky do práce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pracovníci byli evakuováni po telefonátu dosud neznámého muže. Ten ohlásil policii, že v dokončované továrně ukryl čtyři výbušné nálože. Jak prohlásil operační důstojník přerovské policie, areál podniku prohledali dvě desítky policistů se speciálně vycvičenými psy. Hranická továrna na výrobu barevných televizních obrazovek, která je největší zahraniční investicí na zelené louce v České republice, měla zahájit zkušební provoz na přelomu srpna a září. Stavbu továrny provázel v minulosti vleklý spor o prodej pozemku Markéty Regecové.

Milan Kopp, Lenka Rákosová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme