Armádní technika a vybavení je k vidění v Praze

Vojenští experti, ale i nadšenci do armády si ode dneška přijdou na své v Praze. Začíná tam totiž výstava zaměřená na obranné technologie Future Soldier. Výstava se do Prahy vrací po dvou letech a představí 123 vystavovatelů z 25 zemí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bojové vozidlo Dingo-2 | Foto: 601. skupina speciálních sil

Noční vidění, zbraně, vybavení armády, ale také vojenských policistů. To vše bude pro odborníky i návštěvníky připraveno v pražských Letňanech.

Hlavně experti se budou moci seznámit například s pracovišti velitelů operací, bojovými vozidly, ale také s 3D simulátorem Univerzity obrany Brno.

Největší stánek na veletrhu má české ministerstvo obrany, které představí například nové technologie při nasazení českých jednotek v zahraničních operacích, ale také výbavu vojáka současnosti i příští generace.

Výstava potrvá až do soboty. Je určená zejména odborníkům, veřejnosti se otevře až v sobotu dopoledne. Děti mohou na výstavu až od 15 let.

Veronika Malá, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme