Audit v ČT provede původně vybraná firma

Prozatímní ředitel České televize Jiří Balvín potvrdil smlouvu auditorské firmě PricewaterhouseCoopers, kterou vybralo ještě bývalé vedení v čele s Věrou Valterovou. Balvín se sešels Valterovou, která mu smlouvu předložila.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiří Balvín zároveň Radiožurnálu potvrdil, že lidé, kteří spolupracovali s bývalým šéfem České televize Jiřím Hodačem, odcházejí z Kavčích hor. Jak řekl, s většinou o řešení situace mluvil osobně, stále ale čeká na setkání s Janou Bobošíkovou a s Věrou Valterovou, s týmem Bobošíkové, Jindřichem Beznoskou a Stanislavem Kněnickým.

Po setkání s Věrou Valterovou Balvín oznámil, že se tato zástupkyně bývalého generálního ředitele Jiřího Hodače vrací zpátky na své původní působiště v právním oddělení České televize. Jindřicha Beznosku by měl ve funkci finančního šéfa České televize nahradit člen bývalého managementu. Podle dočasného generálního ředitele Jiřího Balvína to bude Petr Vašíček, který dříve pracoval na finančním ředitelství televize. Zároveň bude muset sestavit nový rozpočet, protože Česká televize od začátku roku funguje podle rozpočtového provizoria.

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Dušan Valenta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme