Auto vjelo na Kolínsku na chodník a srazilo matku se dvěma dětmi, jedno z nich zemřelo

V obci Tatce na Kolínsku v pátek v podvečer auto srazilo matku a dvě děti, jedno na místě zemřelo, druhé je vážně zraněné. Podle prvotních informací řidič vozu zřejmě usnul a vjel na chodník. Záchranáři přepravili do nemocnice se středně těžkým poraněním i matku, řekly ČTK mluvčí záchranné služby Petra Homolová a policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Tatce Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Letecká záchranka v Plané u Českých Budějovic

Jedna holčička byla přepravena letecky do nemocnice v Motole, druhá zemřela na místě po dlouhotrvající resuscitaci. Ilustrační foto | Foto: Kristýna Barchini | Zdroj: Český rozhlas

Nehoda se stala před 17.00 v Hořanské ulici.

„Jedna holčička byla přepravena letecky do pražské nemocnice v Motole, druhá zemřela na místě po dlouhotrvající resuscitaci,“ uvedla mluvčí. 

Matku vrtulník přepravil do nemocnici v Hradci Králové.

Podle Suchánkové řidič narozený v roce 1946 pravděpodobně při jízdě usnul a najel na chodník, kde šla maminka se dvěma tříletými holčičkami. Podle dechové zkoušky nebyl pod vlivem alkoholu. Další okolnosti nehody vyšetřují kriminalisté. Silnice byla přes dvě hodiny uzavřená.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme