Autoškoly odmítají Konečného a Holla v čele komisí

Odpoledne začaly pracovat komise, které by měly pomoci vyřešit problémy dovozců ojetých aut a asociace autoškol. Pracovní skupiny vznikly na základě dohody mezi dovozci, asociací a premiérem Milošem Zemanem. Do čela komisí byli jmenováni Jiří Konečný a náměstek ministra dopravy Karel Holl. Právě jejich odvolání ale minulé pondělí protestující požadovali před budovou resortu dopravy.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Proč v čele pracovních skupin stojí právě tito dva muži, to Českému rozhlasu sdělila mluvčí ministra dopravy a spojů Ludmila Roubcová. "Na jednání u premiéra Zemana nebyla ani zmínka o dovolání těchto pánů, to znamená, že žádný z nich odvolán nebude."

Prezident asociace autoškol Bedřich Liška, ale popřel, že by se jednání pracovních skupin zástupci jeho organizace nebo dopravců zúčastnili. Českému rozhlasu sdělil, že na odvolání Jiřího Konečného a Karla Holla trvají a za jednací stůl s nimi odmítají usednout. To, že je ministr dopravy Jaromír Schling jmenoval do čela komisí, považuje Liška za výsměch.

Naděžda Hávová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme