Až do čtvrtka oblačno a někde bude sněžit

Počasí až do čtvrtka bude oblačné až zatažené. V následujících dnech by kromě mrznoucího deště, nebo deště ze sněhem mohl leckde padat i sníh.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Počasí v České republice bude zítra ovlivňovat brázda nízkého tlaku vzduchu spolu s frontálním rozhraním. V noci bude oblačno až zataženo a místy sněžení nebo déšť se sněhem, ojediněle i mrznoucí déšť. Noční teploty kolem nuly nebo slabě pod nulou. Přes den bude oblačno až zataženo a místy sněžení nebo déšť se sněhem, který může v jižní polovině území přecházet v déšť. Ojediněle i mrznoucí srážky. Denní teploty nula až plus čtyři st. C, na východě a jihovýchodě území místy až plus pět st. C. Teplota vzduchu v nadmořské výšce 1000 metrů bude v Čechách kolem nuly nebo jen slabě nad nulou, na Moravě a ve Slezsku plus dva st. C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Tlaková tendence: slabý pokles. Rozptylové podmínky budou zhoršené. Upozornění: Ojediněle se může při mrznoucích srážkách vytvářet na komunikacích ledovka.

Ve středu a ve čtvrtek bude přes střední Evropu postupovat dále k východu brázda nízkého tlaku vzduchu. Ve středu se očekává většinou oblačno a ojediněle déšť se sněhem nebo mrznoucí déšť. Noční teploty kolem nuly nebo slabě pod nulou, denní teploty plus jeden až plus pět st. C. Ve čtvrtek se očekává v Čechách oblačno až zataženo a místy déšť se sněhem nebo sněžení. Na Moravě a ve Slezsku se očekává oblačno až zataženo a místy déšť nebo déšť se sněhem, ráno a dopoledne ojediněle i mrznoucí srážky. Noční teploty kolem nuly nebo slabě pod nulou, denní teploty v Čechách nula až plus čtyři st. C, na Moravě a ve Slezsku dva až pět st. C.

Ve středu vychází Slunce v 07:58 a zapadá v 16:04, Měsíc vychází ve středu v 09:14 a zapadá v 17:40.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme