Až do Vánoc bude zataženo, na Štědrý večer smog

Dnes odpoledne bude zataženo nebo skoro zataženo nízkou oblačností a místy, (zejména v severní polovině republiky a na horách) jasno až polojasno. Řidiče mohou místy zaskočit mrznoucí mlhy. Nejvyšší teploty -5 až -1 stupeň, v 1000 metrech na horách kolem -5 °C. Slabý východní vitr 5-15 km/h. Tlak zůstane beze změny, rozptylové podmínky budou nepříznivé.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V pátek bude zataženo nebo skoro zataženo nízkou oblačností a místy i mrznoucí mlhy. Na horách a ojediněle i v nižších polohách bude ale skoro jasno. Nejvyšší teploty -6 až -2 stupně, v 1000 m na horách kolem -3 °C. Slabý jihovýchodní vítr 5-15 km/h. Tlak slabě klesne a rozptylové podmínky zůstanou nepříznivé.

V sobotu bude už zcela zataženo nízkou inverzní oblačností, mlhavo, ojediněle mrznoucí mrholení. Nejvyšší denní teploty vystoupí na -5 až -1 °C. Slabý jižní až jihozápadní vítr povane rychlostí 5-15 km/h.

V neděli bude zataženo až oblačno, mlhavo, ojediněle mrznoucí mrholení. Odpoledne přijdou od severozápadu přeháňky deště se sněhem. Nejvyšší denní teploty dosáhnou -3 až +1 °C. Mírný jižní až jihozápadní vítr povane rychlostí 5-20 km/h.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme