Správce stavby chce zakončit opravy Barrandovského mostu 10. října. Praha s termínem nesouhlasí

Správce stavby navrhl Technické správě komunikací (TSK) termín ukončení letošních oprav Barrandovského mostu v Praze 10. října. Termín ale není definitivní, obě strany o něm stále jednají. Po pondělním jednání mezi technickou správou, správcem stavby a stavební firmou řekla mluvčí TSK Barbora Lišková.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Barrandovský most

Barrandovský most denně přejede na 140 tisíc aut, což z něj dělá nejvytíženější komunikaci v Praze. | Foto: René Volfík | Zdroj: iROZHLAS.cz

Rekonstrukce začala letos 16. května. Původně měly práce skončit 2. září. Kvůli vynuceným úpravám projektu bylo v létě dokončení oprav posunuto o 27 dní do 29. září, a nyní tak jde o druhé posunutí termínu.

Firma opravující Barrandovský most požádala o prodloužení termínu. Správa komunikací je proti

Číst článek

„Správce stavby po prověření veškerých podkladů předložil návrh termínu ukončení stavebních prací, které omezují dopravu na Barrandovském mostě, a to do 10. října 2022. Tento termín zohledňuje takzvané fyzikální a další nepředvídané okolnosti na stavbě. Technická správa komunikací vidí i v tomto termínu rezervy a bude se správcem stavby dále jednat o jeho zkrácení,“ uvedla Lišková.

Barrandovský most z roku 1983 je součástí městského okruhu a dosud nebyl nikdy opravován. Denně ho přejede na 140 tisíc aut, což z něj dělá nejvytíženější komunikaci v Praze.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme