Při střelbě na Benešovsku jeden člověk zemřel, další byl zraněn. Útočníka dopadla policie na Mělnicku

V Jankově na Benešovsku v pátek zemřel člověk, druhého těžce zraněného přepravil vrtulník do nemocnice, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Pachatel byl policisty zadržen v autě na Mělnicku.

Jankov (Benešovsko) (Aktualizováno: 21:01 28. 9. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie ČR (ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: Český rozhlas

Zraněný člověk byl převezen do střešovické nemocnice. „Pacient byl v intenzivní péči a připojen k plicní ventilaci,“ řekla Effenbergerová.

Policie nejprve pouze potvrdila, že se Jankově střílelo. „V tento okamžik mohu potvrdit, že došlo ke střelbě a že jedna osoba zemřela. Více informací v tento okamžik poskytnout nemohu. Zjišťujeme informace a ověřujeme informace, kterém jsme již zjistili. Shromažďujeme stopy, provádíme ohledání místa činu,“ řekla mluvčí policie Martina Fejfarová.

Později policisté zveřejnili informaci o zadržení podezřelého. Zákrok byl tak rychlý, že pachatel nestihl klást odpor, řekla Fejfarová. Motiv jeho činu nyní vyšetřují policisté. Zdali se jednalo o vraždu policie zatím oficiálně nepotvrdila.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme