Bezohledný řidič je stále na útěku

Bezohledný řidič v Kamenici u Prahy včera těžce zranil pětiletého chlapce. Autem ho zachytil na kraji silnice a vlekl asi 35 metrů. Z místa nehody pak ujel, aniž by mu poskytl nezbytnou pomoc. Zraněného vrtulník převezl do nemocnice v Praze-Motole. Podle policejní mluvčí je chlapcův stav vážný. Vyšetřovatelé už objevili auto, kterým hledaný řidič jel. Pachatel je ale stále na útěku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

dětský obrázek | Foto: Archiv ČRo

Policie po něm intenzivně pátrá. Radiožurnálu to potvrdila mluvčí policie Praha-východ, Diana Bušková. "Další podrobnosti nehody neznáme, protože jsme s maminkou nehovořili, je s dítětem v nemocnici. Řidič s vozidlem z místa nehody ujel, zaparkoval v nedaleké obci. Z vozidla utekl a stále po něm pátrají policisté z Prahy-východ a Prahy-západ."

Zraněného hocha vrtulník převezl do nemocnice v Praze-Motole. kde se podle mluvčí nemocnice Evy Jurinové večer podrobil operaci. "Jeho stav je nadále velmi vážný. Chlapec včera podstoupil úspěšnou operaci obličejového skeletu, je napojen na přístroje a stále v péči lékařů, kteří provádějí další vyšetření."

Markéta Kaclová, Petr Doležel Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme