Bobošíková potvrzuje seznam svých lidí z Blesku

V dnešním vydání deníku Blesk byl otištěn snímek dokumentu se jmény údajného týmu spolupracovníků nové ředitelky zpravodajství České televize Jany Bobošíkové. Mezi nimi jsou například moderátoři Antonín Zelenka a Martin Severa.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jako redaktoři jsou zde uvedeni Vlaďka Dufková z České televize, bývalý redaktor Českého rozhlasu Jiří Boháček, ale taká současní redaktoři Radiožurnálu Marie Vrábelová a Jan Mišurec. Jana Bobošíková Českému rozhlasu autenticitu dokumentu potvrdila. Podle ní jde o lidi, se kterým nějakým způsobem jednali a kteří spolupráci s Českou televizí zvažují.

Český rozhlas některé redaktory a moderátory uvedené na seznamu v Blesku oslovil. Možnost spolupráce s Janou Bobošíkovou odmítli Marie Vrábelová i Jan Mišurec z Radiožurnálu, ale také Martin Severa z televizní stanice TV3. V seznamu spolupracovníků Jany Bobošíkové uveřejněném v Blesku figuruje také moderátorka prvních zpráv nového vedení České televize Dana Makrlíková. Ta Českému rozhlasu potvrdila, že pokud se zlepší technické podmínky pro vysílání, je ochotna zpravodajské relace moderovat i nadále. Konečnou podobu seznamu ale zatím nezná.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme