Bombová hrozba v ČT Ostrava

Všichni pracovníci ostravského studia České televize dnes museli kvůli anonymní hrozbě výbuchu nenadále opustit budovu televize. „Na záznamníku dětský hlas oznamoval, že v budově je uložen divný předmět,“ řekla mluvčí ostravského televizního studia Marta Svozilová. Policisté však žádnou nálož neobjevili. Asi dvouhodinové přerušení provozu studia se podle jeho pracovníků neodrazilo na vysílání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

"Všichni jsme museli přerušit práci a opustit budovu," uvedli redaktoři ostravského studia České televize. Před budovou se tak najednou shromáždilo několik desítek zaměstnanců ostravské televize. Policisté a hasiči celou budovu prohledali, ale žádnou nálož neobjevili.

V ostravském studiu se dnes mimo jiné připravovalo vysílání policejního pátracího pořadu Na stopě a také regionálního zpravodajství Report.„Podobnou hrozbu jsme zaznamenali už potřetí. Tentokrát však vypadala nejvážněji,“ dodala Svozilová.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme