Bratři Čadíci dnes promítají v Táboře

Kinematograf bratří Čadíků nabízí v centru Tábora přední české filmy. Putovní letní kino hostuje na Žižkově náměstí do úterý příštího týdne. Promítání začíná vždy ve 21 hodin, dobrovolné vstupné je věnováno veřejné celonárodní sbírce Pomozte dětem. Akce je součástí Táborského kulturního léta 2001.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Návštěvníci dnes mohou podle organizátora Josefa Čadíka vidět jeden ze Svěrákových snímků. "Dnes je to film Vrchní, prchni! Ty filmy jsme si vybrali proto, že pan Svěrák má letos kulaté výročí a my si vážíme toho, co vytvořil, a toho, co zanechá tomuto národu. Taky je tu film Jízda jeho syna a pak Kabriolet je z té generace současných mladých režisérů, kteří teprve přichází do našich kin, takže to je asi taková sestava filmů, se kterými jezdíme." Kinematograf na cestách zavítá také například do Pelhřimova, Dačic, Moravských Budějovic, Hustopeče a Prostějova. Své putování zakončí 2. září v Praze.

Markéta Kaclová, Jan Mišurec Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme