V centru Brna se rozjela špatně zabrzděná avie a přimáčkla chodkyni na výlohu, zranění nejsou vážná

Prázdné nákladní auto se ráno samo rozjelo a narazilo do výlohy obchodu v centru Brna, na výlohu přimáčklo kolemjdoucí chodkyni. Záchranáři ji odvezli s pohmožděninami a odřeninami k dalšímu vyšetření do nemocnice.

Brno Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

(ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

„V 8.25 se po Masarykově ulici v centru Brna samovolně rozjel nákladní automobil, který narazil do boční stěny domu, kde přimáčkl chodkyni,“ uvedl mluvčí policistů Petr Vala.

Nákladní Avia do výlohy obchodu vrazila ve směru od náměstí Svobody. Na místo přijeli záchranáři, kteří chodkyni ošetřili. „Žena byla přimáčknutá na výlohu, utrpěla pohmožděniny a odřeniny, které jsme na místě ošetřili, a k dalšímu vyšetření jsme ji odvezli do nemocnice,“ uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová.

Masarykova ulice je sice převážně pěší zónou, vedou po ní ale tramvajové koleje. Zásah záchranářů tak na 15 minut dopravu po Masarykově ulici přerušil. „Linky číslo 4 a 9 patnáct minut jezdily odklonem přes ulici Husovu, ke zdržení dopravy nedošlo. Od 8.50 se tramvaje na Masarykovu ulici vrátily,“ uvedla mluvčí Dopravního podniku města Brna Hana Tomaštíková.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme