V brněnské ulici Veveří zmáčkly dvě tramvaje auto. Hasiči řidiče vyprostili, jeho zranění není vážné

V Brně se v pondělí dopoledne v ulici Veveří srazily dvě tramvaje a osobní vůz, místo je neprůjezdné. Tramvaje částečně vykolejily. Řidiče auta vyprošťovali hasiči, v tramvajích by nikdo být zraněný neměl. Řekla to mluvčí záchranné služby Michaela Bothová a mluvčí policie Petr Vala. Dopravu v místě řídí policie. Nehoda se stala kolem 10.30 u zastávky na Konečného náměstí.

Brno Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Při dopravní nehodě v Brně zmáčkly dvě tramvaje auto | Zdroj: Policie ČR

„Řidič vozu byl zaklíněný, ošetřili jsme ho a převezli na urgentní příjem fakultní nemocnice v Bohunicích. Nemělo by jít o vážná zranění,“ uvedla Bothová.

Obě tramvaje částečně vykolejily. „Vůz je mezi nimi. Příčinu nehody vyšetřujeme,“ uvedl Vala. Doplnil, že policie auta odklání na jiné komunikace.

Zasahujeme na Konečného náměstí v Brně u nehody 2 tramvají a osobního auta. Místo je částečně neprůjezdné. Vyprošťujeme řidiče osobního auta.

10:37 – 16. 12. 2019

15 32

Místem nehody neprojedou ani linky dopravního podniku. Linky 3 a 11 jedou v úseku Česká – Vozovna Komín odklonem přes Pisárky, linka 12 jede v úseku Česká – Technologický park odklonem ulicí Lidickou a přes vozovnu Medlánky. Trolejbusové linky 25 a 26 jedou v úseku Jírova – Zimní stadion a dále ulicemi Drobného, Milady Horákové a Koliště na Českou. Zpět jedou Kounicovou a Kotlářskou ulicí.

V úseku Klusáčkova – Technologický park dopravní podnik zavedl náhradní autobusovou dopravu za linku 12. V úseku Česká – Klusáčkova mohou cestující využít trolejbusové linky. V omezeném rozsahu podle dopravního podniku funguje náhradní autobusová doprava za tramvajové linky 3 a 11.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme