Bublan: ČSSD nevstoupí do koalice s ODS, pokud ta neuzná protikorupční balíček

Velká koalice mezi ODS s ČSSD nepřipadá v úvahu, pokud občanští demokraté nepřistoupí na protikorupční balíček z dílny ministra vnitra Martina Peciny. V pořadu Dvacet minut Radiožurnálu to řekl stínový ministr vnitra František Bublan.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

F. Bublan

F. Bublan | Foto: Poslanecká sněmovna

"Pokud by trvali na svém postoji, že nechtějí tato protikorupční opatření, že se jim zdají nadbytečná nebo nefunkční a podobně, tak bychom tu koalici vytvořit nemohli, za žádnou cenu. Aspoň já bych do takové koalice nevstoupil," uvedl na Radiožurnálu Bublan.

Zároveň potvrdil, že povolební koalice sociálních a občanských demokratů je i z jiných důvodů málo pravděpodobná.

Dvacet minut Radiožurnálu
Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.30 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Helena Šulcová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu. Připomínky a náměty k pořadu posílejte na adresu 20minut@rozhlas.cz.
Záznam pořadu najdete v RÁDIU NA PŘÁNÍ.

Martin Veselovský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme