Buzková vyzývá ke změně stylu ČSSD

Sociální demokracie dopadla v krajských a senátních volbách velmi špatně a nemá cenu si to zastírat, konstatovala místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Petra Buzková. Aby ČSSD mohla uspět v příštích parlamentních volbách, které se mají konat v roce 2002, musí se podle Buzkové zbavit zbytečných zátěží a změnit styl.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„V tuto chvíli je sociální demokracie v takovém tom poločase vládnutí, a tudíž do konce tohoto volebního období má ještě čas se zbavit zbytečných zátěží a vytvořit takovou změnu ve svém politickém stylu, aby měla šanci v parlamentních volbách uspět. Ale je potřeba, aby k tomu skutečně mobilizovala své síly,“ řekla Buzková.

Zbytečnou zátěží pro stranu podle ní mohou být „některé osoby“, ale i druh politického stylu. Konkrétní jména nechtěla uvést, uvedla jen, že neměla na mysli předsedu strany Miloše Zemana. Zároveň nicméně připomněla, že počítá s tím, že Zeman na jarním sjezdu strany ve funkci předsedy skončí.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme