Buzková vyzývá ke změně stylu ČSSD

Sociální demokracie dopadla v krajských a senátních volbách velmi špatně a nemá cenu si to zastírat, konstatovala místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Petra Buzková. Aby ČSSD mohla uspět v příštích parlamentních volbách, které se mají konat v roce 2002, musí se podle Buzkové zbavit zbytečných zátěží a změnit styl.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„V tuto chvíli je sociální demokracie v takovém tom poločase vládnutí, a tudíž do konce tohoto volebního období má ještě čas se zbavit zbytečných zátěží a vytvořit takovou změnu ve svém politickém stylu, aby měla šanci v parlamentních volbách uspět. Ale je potřeba, aby k tomu skutečně mobilizovala své síly,“ řekla Buzková.

Zbytečnou zátěží pro stranu podle ní mohou být „některé osoby“, ale i druh politického stylu. Konkrétní jména nechtěla uvést, uvedla jen, že neměla na mysli předsedu strany Miloše Zemana. Zároveň nicméně připomněla, že počítá s tím, že Zeman na jarním sjezdu strany ve funkci předsedy skončí.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme