Část řidičů má dnes poslední šanci změnit pojišťovnu u povinného ručení

Přibližně čtvrtina řidičů má dnes naposledy šanci změnit pro příští rok pojišťovnu u povinného ručení. Kvůli výpovědním lhůtám to mohou udělat ti, kteří mají smlouvu uzavřenou k 1. lednu 2008.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pohled na řidiče automobilu

Pohled na řidiče automobilu | Foto: Jan Rosenauer

Pojišťovnu u povinného ručení mění z řidičů málokdo. Teď to mohou udělat ti, kteří mají smlouvy od doby, kdy skončil monopol na tyto služby. Podle pojišťoven je to zhruba 25 procent majitelů motorových vozidel.

Ať už pojistky vypoví a přejdou k jiné pojišťovně nebo ne, mají jistotu, že příští rok velmi pravděpodobně zaplatí za povinné ručení víc než letos. Základní sazby se totiž v průměru zvyšovaly víc než kolik dostávají řidiči slevu na bonusech.

Právě cena je podle průzkumů tím, co řidiče zajímá nejvíc. Připojištění a další doplňkové služby dokáží stále nalákat jen malou část z nich.

Lenka Šumová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme