Část zraněných při olomoucké nehodě zůstává v nemocnicích

Část cestujících, kteří se na Olomoucku zranili při srážce zájezdového autobusu s osobním vlakemu, zůstává nadále v několika nemocnicích. K nehodě došlo na nechráněném železničním přejezdu u Náměště na Hané. Podle dosavadních výsledků vyšetřování je na vině řidič autobusu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

převrácený autobus | Foto: Vladislav Galgonek

V několika nemocnicích stále zůstává část cestujících, kteří se v pátek večer na Olomoucku zranili při srážce zájezdového autobusu s osobním vlakem. K nehodě došlo na nechráněném železničním přejezdu u obce Náměšť na Hané. O pět zraněných cestujících se starají lékaři nemocnice ve Šternberku na Olomoucku. Jaký je jejich stav, upřesnil lékař Jiří Špaténka: "Pacienti jsou plně stabilizovaní. Jsou na tom o něco lépe než byli. Žádné nějaké komplikace nebo problémy tady nebyly."

Také stav ostatních zraněných, kteří jsou hospitalizováni v Olomouci a Prostějově, je stabilizovaný. Podle policie zřejmě srážku zavinil řidič autobusu, který při přejíždění nechráněného železničního přejezdu nedával pozor a vjel do cesty přijíždějícímu osobnímu vlaku.

Markéta Kaclová, Jana Zemanová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme