Čeká nás oblačno a někde i sníh

Odpoledne bude většinou oblačno, na severovýchodě území místy, jinde jen ojediněle sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty 0 až 4 stupňů Celsia, v 1000 m na horách kolem -4 °C. Slabý západní vítr do 15 km/h nebo klidno. Tlak bude slabě klesat a rozptylové podmínky budou většinou dobré.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V noci by mělo být oblačno až zataženo, ojediněle sněhové přehánky. V jihozápadní polovině Čech občas sněžení. Nejnižší teploty 0 až -4 stupně Celsia. Slabý proměnlivý vítr do 10 kilometrů za hodinu nebo klidno.

V úterý předpokládají meteorologové většinou oblačno, místy sněhové přeháňky, na jihozápadě a jihu Čech zataženo se sněžením, které bude během dne ustávat. Nejvyšší teploty -2 až 2 stupňů Celsia, v 1000 m na horách kolem -4 °C. Slabý severovýchodní vítr 5 až 15 km/h. Tlak bude slabě stoupat a rozptylové podmínky by měly být v noci a ráno místy mírně nepříznivé, jinak dobré.

Ve středu bude polojasno, na severovýchodě ojediněle při zvětšené oblačnosti sněhové přeháňky. Nejnižší noční teploty -2 až -6 stupňů Celsia, na sněhové pokrývce až -10, nejvyšší denní -2 až 2 °C. Mírný východní vítr 10 až 25 km/h.

Ve čtvrtek bude polojasno. Nejnižší noční teploty -4 až -8 °C, na sněhové pokrývce kolem -12 stupňů Celsia, nejvyšší denní -3 až 1 stupeň Celsia. Mírný jihovýchodní vítr 5 až 20 km/h.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme