Nizozemsko 2:2 Argentina

Čekejte zataženou oblohu, místy mlhy a náledí

Odpoledne bude na Moravě a ve Slezsku místy zataženo nízkou oblačností, místy budou dokonce mlhy. Ojedinělé mrholení může namrzat. Jinde čekejte oblačno, postupně od západu přibývání oblačnosti, k večeru v západní polovině Čech i s deštěm. Nejvyšší teploty vystoupí na 1 až 3 stupně, v 1000m na horách kolem 1 °C. Slabý, postupně mírný jihovýchodní až jižní vítr povane rychlostí 5-20 km/h. Tlak slabě klesne, rozptylové podmínky budou na Moravě a ve Slezsku místy mírně nepříznivé, jinak většinou dobré.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Páteční ráno zahalí místy mlhy, jinak bude zpočátku skoro zataženo, místy déšť (ráno i mrznoucí), na hřebenech hor déšť se sněhem. Během dne budou od západu oblačnost a srážky ubývat. Nejvyšší teploty vystoupí na 5 až 20 stupňů, v 1000m na horách kolem 3 °C. Mírný jihozápadní až jižní vítr povane rychlostí 10-25 km/h, ale bude zesilovat na čerstvý vítr o rychlosti 20 až 30 km/h, na horách a v nárazech 50 až 70 km/h. Tlak slabě klesne, rozptylové podmínky budou většinou dobré. Zejména na Moravě a ve Slezsku čekejte díky mrznoucím mlhám a mrznoucímu mrholení v noci a ráno možnost vzniku ledovky.

V sobotu bude oblačno až zataženo, od jihozápadu postupně s deštěm. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Čerstvý jižní až jihozápadní vítr povane rychlostí 25-40 km/h, místy s nárazy kolem 50 km/h, na horách kolem 70 km/h.

V neděli bude oblačno až zataženo, občas - zejména v Čechách - bude pršet. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 2 až 5, na východě až 7 °C. Mírný jižní až jihovýchodní vítr povane rychlostí 5-20 km/h.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme