Čekejte zataženou oblohu, místy mlhy a náledí

Odpoledne bude na Moravě a ve Slezsku místy zataženo nízkou oblačností, místy budou dokonce mlhy. Ojedinělé mrholení může namrzat. Jinde čekejte oblačno, postupně od západu přibývání oblačnosti, k večeru v západní polovině Čech i s deštěm. Nejvyšší teploty vystoupí na 1 až 3 stupně, v 1000m na horách kolem 1 °C. Slabý, postupně mírný jihovýchodní až jižní vítr povane rychlostí 5-20 km/h. Tlak slabě klesne, rozptylové podmínky budou na Moravě a ve Slezsku místy mírně nepříznivé, jinak většinou dobré.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Páteční ráno zahalí místy mlhy, jinak bude zpočátku skoro zataženo, místy déšť (ráno i mrznoucí), na hřebenech hor déšť se sněhem. Během dne budou od západu oblačnost a srážky ubývat. Nejvyšší teploty vystoupí na 5 až 20 stupňů, v 1000m na horách kolem 3 °C. Mírný jihozápadní až jižní vítr povane rychlostí 10-25 km/h, ale bude zesilovat na čerstvý vítr o rychlosti 20 až 30 km/h, na horách a v nárazech 50 až 70 km/h. Tlak slabě klesne, rozptylové podmínky budou většinou dobré. Zejména na Moravě a ve Slezsku čekejte díky mrznoucím mlhám a mrznoucímu mrholení v noci a ráno možnost vzniku ledovky.

V sobotu bude oblačno až zataženo, od jihozápadu postupně s deštěm. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Čerstvý jižní až jihozápadní vítr povane rychlostí 25-40 km/h, místy s nárazy kolem 50 km/h, na horách kolem 70 km/h.

V neděli bude oblačno až zataženo, občas - zejména v Čechách - bude pršet. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 2 až 5, na východě až 7 °C. Mírný jižní až jihovýchodní vítr povane rychlostí 5-20 km/h.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme