Celý víkend zataženo, na horách bude sněžit

Odpoledne bude oblačno až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Od vyšších poloh postupně srážky smíšené, na horách sněhové. Nejvyšší teploty 4-8 °C, v 1000m na horách kolem 1 stupně Celsia. Vítr čerstvý jihozápadní až západní do třiceti km/h, místy a na hřebenech hor v nárazech kolem 50 km/h. Tlak bude slabě stoupat a rozptylové podmínky budou dobré.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V noci čekejte oblačno až zataženo, místy přeháňky, od vyšších poloh sněhové. Nejnižší teploty 4-0 stupně Celsia. Čerstvý západní vítr do třiceti kilometrů za hodinu.

Zítra bude oblačno až zataženo, místy přeháňky deště se sněhem, od středních poloh sněhové. Nejvyšší teploty 1-5 °C, v 1000 m na horách kolem -1 stupně. Čerstvý západní vítr do třiceti km/h. Tlak bude znovu slabě stoupat a rozptylové podmínky budou dobré. Pro horské oblasti ale platí upozornění: mohou se tvořit sněhové jazyky.

V neděli by mělo být oblačno se sněhovými přeháňkami, v nížinách déšť se sněhem. Nejnižší noční teploty 0 až -4, nejvyšší denní 0 až 4° C. Mírný západní vítr 10-25 km/h.

V pondělí bude také oblačno, ale začne se vyjasňovat. Hlášeno je polojasno, místy sněhové přeháňky. Nejnižší noční teploty -1 až -5 °C, nejvyšší denní -1 až +3 ° C. Mírný západní až jihozápadní vítr.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme