Centrum celoživotního vzdělávání se otevírá zájemcům

6. a 7. června - tedy začátkem příštího týdne začínají zápisy do kurzů nového Centra celoživotního vzdělávání. To je otevřeno všem zájemcům o studium a navíc je silně sociálně zaměřené. Výhody proto mají matky na mateřské dovolené, starobní i invalidní důchodci nebo nezaměstnaní. Kurzy pod vedením vysokoškolských odborníků jsou právě pro tyto skupiny lidí finančně zajímavé.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kulturní dům Vltavská | Foto: http://www.tenzor.cz/praha/letna/

V Kulturním domě Vltavská v Praze 7 nabízí nové centrum neprofesní vzdělání na špičkové úrovni. Přihlásit se může každý - věk ani vzdělání nerozhoduje. Centrum přijímá studenty z celé republiky. A v čem je projekt unikátní? "Je svým způsobem revoluční tím, že otevírá možnosti vzdělávání všem, kterým je více než šest let," prozrazuje zakladatelka Dana Steinová.

"Studium nabízí atraktivní obory jako jsou dějiny umění, pražská architektura, světová a česká historie, krajina a les, moc, právo, peníze a také tři obory v rámci Centra zdravého stárnutí," upřesnila Steinová pro Český rozhlas 1 - Radiožurnál.

Součástí nového centra je také Experimentální univerzita pro prarodiče a vnoučata. Letos jim bude nabídnut obor astronomie a v příštím roce krajina a les. Přednášky začnou už letos v říjnu. Jejich rozpis a další podrobnosti nabízí internetová stránka Centra celoživotního vzdělávání.

Marián Vojtek, Hana Jurášková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme