Projíždějící vlak v Černošicích srazil ženu. Provoz na trati z Prahy do Plzně byl částečně obnoven

Železničáři obnovili provoz po jedné ze dvou kolejí na trase Praha-Radotín a Dobřichovice. Vlaky teď můžou mít až dvacetiminutové zpoždění. Trať byla uzavřena krátce před dvanáctou hodinou kvůli srážce vlaku s ženou v Černošicích u Prahy. Nehodu nepřežila, šlo pravděpodobně o sebevraždu, uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková. Na místě zasahovala záchranná služba, policie i hasiči.

Černošice (Aktualizováno: 15:14 19. 10. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vlaky nejezdí v úseku Praha-Radotín a Dobřichovice (ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

Nehoda se stala kolem poledne, vlak měl namířeno z Berouna do Prahy. „Starší žena zatím nezjištěné totožnosti si lehla přímo před projíždějící vlak na koleje. Vyšetřujeme to jako sebevraždu,“ popsala policejní mluvčí.

„Probíhá tam zásah složek záchranného integrovaného systému. Čekáme, zda nám povolí jezdit alespoň po jedné traťové koleji. Ale v tuto chvíli je tam doprava zastavená,“ řekl již dříve Radiožurnálu mluvčí Českých drah Radek Joklík. Plný provoz by železničáři měli obnovit během odpoledne.

Na místě byla prodloužena autobusová linka 313 od stanice Praha-Radotín ke stanici Dobřichovice. Podle účtu Pražské integrované dopravy byl provoz obnoven a dochází ke stabilizaci dopravy.

Nikola Kopáčová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme