Policie zveřejnila nové záběry v souvislosti s vraždou na čerpací stanici v Nelahozevsi

Policisté zveřejnili další záběry, zachycují okamžiky před a po vraždě v Nelahozevsi na Mělnicku. V pondělí dvojice pachatelů zastřelila na tamější benzince ženu. Na záběrech jsou pachatelé, jak vbíhají a vybíhají do objektu čerpací stanice. Kriminalisté už prověřují zhruba stovku poznatků lidí k případu. Dál vyzývají všechny, kdo se mezi pondělní druhou a třetí hodinou pohybovali v okolí benzinové stanice, aby se policii přihlásili.

Nelahozeves Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stále také trvá výzva cílená na řidiče, kteří mají v autě záznamové zařízení a jeli kolem benzinky po silnici 608 v době, kdy se vražda stala. Policisté nyní podle mluvčího středočeské policie Zdeňka Chalupy podrobně mapují časový úsek, kdy se pachatelé mohli vyskytovat nejen přímo na místě činu, ale také v jeho okolí.

Police pátrá po pachatelích přepadení čerpací stanice na Mělnicku, při kterém zemřela žena. Hrozí jim i 20 let

Číst článek

„Kriminalisté veřejnosti děkují za spolupráci, přesto se na ni opakovaně obrací se žádostí o pomoc, aby se jim ozvali případní další svědci či řidiči, kteří se v inkriminovanou dobu v pondělí 3. prosince v době mezi 2.00 a 3.00 pohybovali ve zmíněné lokalitě a případně si povšimli podezřelých okolností, například výskytu neznámého vozidla, pohybu cizích osob,“ uvedl mluvčí Chalupa.

Po vyhodnocení kamerových záznamů a dalších informací policisté pracují s verzí, že benzinovou stanici přepadl smíšený pár. Při loupežném přepadení jeden z pachatelů zastřelil osmapadesátiletou ženu, která na benzince pracovala. V případě odsouzení hrozí pachateli i výjimečný trest. Co přesně bylo uloupeno, policisté nezveřejnili. Zatím neposkytují ani informace, zda z pumpy zmizely i peníze.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme