Policie zveřejnila nové záběry v souvislosti s vraždou na čerpací stanici v Nelahozevsi

Policisté zveřejnili další záběry, zachycují okamžiky před a po vraždě v Nelahozevsi na Mělnicku. V pondělí dvojice pachatelů zastřelila na tamější benzince ženu. Na záběrech jsou pachatelé, jak vbíhají a vybíhají do objektu čerpací stanice. Kriminalisté už prověřují zhruba stovku poznatků lidí k případu. Dál vyzývají všechny, kdo se mezi pondělní druhou a třetí hodinou pohybovali v okolí benzinové stanice, aby se policii přihlásili.

Nelahozeves Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stále také trvá výzva cílená na řidiče, kteří mají v autě záznamové zařízení a jeli kolem benzinky po silnici 608 v době, kdy se vražda stala. Policisté nyní podle mluvčího středočeské policie Zdeňka Chalupy podrobně mapují časový úsek, kdy se pachatelé mohli vyskytovat nejen přímo na místě činu, ale také v jeho okolí.

Police pátrá po pachatelích přepadení čerpací stanice na Mělnicku, při kterém zemřela žena. Hrozí jim i 20 let

Číst článek

„Kriminalisté veřejnosti děkují za spolupráci, přesto se na ni opakovaně obrací se žádostí o pomoc, aby se jim ozvali případní další svědci či řidiči, kteří se v inkriminovanou dobu v pondělí 3. prosince v době mezi 2.00 a 3.00 pohybovali ve zmíněné lokalitě a případně si povšimli podezřelých okolností, například výskytu neznámého vozidla, pohybu cizích osob,“ uvedl mluvčí Chalupa.

Po vyhodnocení kamerových záznamů a dalších informací policisté pracují s verzí, že benzinovou stanici přepadl smíšený pár. Při loupežném přepadení jeden z pachatelů zastřelil osmapadesátiletou ženu, která na benzince pracovala. V případě odsouzení hrozí pachateli i výjimečný trest. Co přesně bylo uloupeno, policisté nezveřejnili. Zatím neposkytují ani informace, zda z pumpy zmizely i peníze.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme