České dráhy posílí v prvních dnech roku některé dálkové spoje

Přibližně o 7000 míst k sezení více nabídnou cestujícím v počátku nového roku dálkové spoje Českých drah. Nejvíce posilových vozů dopravce vypraví na tratích mezi Prahou, střední a severní Moravou a Slovenskem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vlak je opožděn z důvodu nepříznivých povětrnostních podmínek na trati - hlásají reproduktory na nádražích po celé ČR. Vlaky nabírají zpoždění. | Foto: Tomáš Adamec

Největší nápor očekávají České dráhy v neděli a v pondělí. Mimořádné posílení kapacity dálkových vlaků ale chystají také na další dva dny.

Posilové vozy se objeví například na expresních vlacích Košičan, Landek, Hutník, Jan Perner nebo rychlíku Portáš na tratích Košice – Žilina – Vsetín – Praha a z Žiliny přes Ostravu do Prahy.

Posíleny budou i vnitrostátní spoje, například na tratích z Prahy do Chebu, do Českých Budějovic nebo z Bohumína do Břeclavi. Další vozy budou pro mimořádné použití připraveny ve stanicích.

Ota Nehasil, Mirko Kašpar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme