Česko navštíví britský herec Michael York

Do Prahy dnes přiletí filmový D´Artagnan, britský filmový a divadelní herec žijící v Los Angeles Michael York s manželkou Pat. Zúčastní se jednoho z nejstarších a největších dětských festivalů - Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Uvedou také v Nostickém paláci v Praze výstavu fotografií hollywoodských osobností, jak je zachytil objektiv Pat Yorkové. Výstavu spolupořádá Americká filmová akademie a český generální konzulát z Los Angeles.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael York | Foto: Jan Rosenauer

Hollywoodská hvězda Michael York bude 1. června besedovat v divadle Archa společně s Miroslavem Donutilem a Zuzanou Stivínovou. Výstava fotografií hereckých osobností Pat Yorkové bude k vidění v širším rozsahu v Praze a v užším na festivalu ve Zlíně.

Generální konzulát v Los Angeles, který svého druhu první výstavu Americké filmové akademie pomáhal připravovat, zajistil pro zlínský festival také vytvoření tří filmových klapek losangeleskými umělci. Klapky budou na závěr zlínského festivalu vydraženy.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme