Český rozhlas odvysílá třetí Hovory z Lán s prezidentem Zemanem

Český rozhlas dnes odvysílá další obnovené Hovory z Lán s prezidentem Milošem Zemanem. Tématy v pořadí už třetího rozhovoru s hlavou státu budou třeba vyjednávání o podobě příští vlády, situace na Ukrajině nebo prezidentovo zdraví. Na otázky moderátora Jana Pokorného bude Miloš Zeman odpovídat po sedmnácté hodině na Radiožurnálu.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prezident republiky Miloš Zeman v Hovorech z Lán

Prezident republiky Miloš Zeman v Hovorech z Lán | Foto: Khalil Baalbaki | Zdroj: Český rozhlas

Jmenuje Zeman novou vládu ještě do konce roku, a kdy mu zdraví dovolí odjet na zahraniční cestu? Nejen na tyto otázky bude prezident odpovídat v obnovených Hovorech z Lán. Český rozhlas je vysílá od 23. června letošního roku. Myšlenka vznikla během přímé volby hlavy státu.

"Občané vlastně hlasovali poprvé v přímé volbě a je logické, že médium veřejné služby zařadí do svého programu pravidelný rozhovor s prezidentem," říká šéfredaktor Radiožurnálu a zároveň moderátor Hovorů z Lán Jan Pokorný.

Původní Hovory z Lán s Václavem Havlem poprvé rozhlas odvysílal v březnu 1990. Do roku 2008 je mohli posluchači slyšet každý týden, pak se vysílaly jednou měsíčně. Obnovené Hovory z Lán s Milošem Zemanem vysílá Radiožurnál pravidelně jednou za čtvrt roku.

Tomáš Bystrý, bre Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme