Český rozhlas se na jeden den otevřel pro veřejnost

Český rozhlas se připojil k Oslavám Prahy a na sobotu uspořádal den otevřených dveří. Ty se otevřely v devět hodin ráno. Návštěvníci mají jedinečnou příležitost podívat se například do zrekonstruované historické budovy na Vinohradské třídě nebo vysílacích studií. Vstup na prohlídku je z Římské ulice. Během ní se návštěvníci také dozví vše o historii Českého rozhlasu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zasněžená Praha 10.1.2010 - Český rozhlas | Foto: Khalil Baalbaki | Zdroj: Český rozhlas

„Návštěvníci, kteří k nám přijdou, mohou projít několika studii, mohou se seznámit s vysíláním rozhlasových stanic a mohou si také popovídat se zaměstnanci. Mimo jiné také uvidí zrekonstruované prostory Českého rozhlasu. Připravili jsme i výstavu historických fotografií,“ řekla marketingová manažerka rozhlasu Zuzana Foglarová.

Přehrát

00:00 / 00:00

O programu dne otevřených dveří v Českém rozhlasu mluvila na Rádiu Česko Zuzana Foglarová z oddělení komunikace Českého rozhlasu

„Prohlídka je organizovaná ve skupinkách, každá má asi dvacet lidí. První skupina vyrazila v devět hodin a po deseti minutách vyraží na trasu další. Poslední skupina je naplánována na sedmnáctou hodinu,“ uzavřela Foglarová.

Od devíti hodin dopoledne už o prohlídku projevilo zájem více než 500 lidí.

Jan Piroch, Martina Spěváčková, Jan Cigánik Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme