Čeští fanoušci se připravují na zápas ČR – Řecko na Euru

České fotbalisty čeká už v 18 hodin další zápas na fotbalovém Euru. Ve Vratislavi nastoupí proti Řecku. Na příjezdových silnicích k hraničním přechodům na dopravu dnes odpoledne opět dohlížely desítky policistů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čeští fanoušci na mistrovství Evropy ve fotbale ve Vratislavi- | Foto: ČTK

Dnešní situace na přechodu v Náchodě byla naprosto klidná a nenastaly žádné komplikace. Polská policie měla na hranicích ve směru do Polska mobilní stanoviště a namátkově kontrolovala přijíždějící auta.

Problémy nebyly ani na dalších hraničních přechodech v Královéhradeckém kraji, kterých je pro automobilovou dopravu otevřených osm.

Policie bude na cestu fanoušků dohlížet i večer po 22. hodině, kdy by z Vratislavi měli lidé mířit přes hranice zpět do České republiky.

Přehrát

00:00 / 00:00

Reportér Martin Pařízek a reportérka Dagmar Cestová mluví o situaci před fotbalovým zápasem v Odpoledním Radiožurnálu.mp3

Jedním z několika málo míst, kde dnes mohou fanoušci sledoval velkoplošný přenos zápasu Česká republika – Řecko na fotbalovém Euru, je pražské Staroměstské náměstí nebo severočeský Chomutov. V jiných městech z podobných akcí sešlo po neshodách spolupořadatelů – společnosti TOP Event a PM Production.

V Chomutově velkoplošný přenos zajišťuje místní firma ve spolupráci s radnicí. S přenosy má zkušenosti. Chomutovští fanoušci mohou dnes držet palce fotbalistům před Městským divadlem, kde je velkoplošná obrazovka umístěna.

Dnešní přenos začne už půl hodiny před zápasem, tedy v 17.30. A čeští fotbalisté budou dnes potřebovat při těžkém zápase s Řeckem na mistrovství Evropy velkou podporu, a to i na dálku. Takže organizátoři věří, že fanoušků přijde hodně a zápas si tu společně užijí.

Jiří Chum, Martin Pařízek, Dagmar Cestrová, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme