Cestovní kancelář Caravella Tours zkrachovala

Cestovní kancelář Caravella Tours zkrachovala. Bez zájezdu se tak ocitlo 400 jejích klientů, kteří měli vesměs namířeno do Tuniska a Egypta. Uvedla to dnešní Mladá fronta Dnes. Náhradu škody klientům vyplatí pojišťovna Generali.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Písečná pláž | Foto: Jan Drnek

"Caravella Tours vyhlásila úpadek. Asi čtyři sta klientů, kteří měli v nejbližší době odcestovat, dostane od naší pojišťovny náhradu," řekla MF Dnes Renata Werliková z Generali, u které byla cestovní kancelář pojištěná.

Lidé, kteří jsou nyní s cestovní kanceláří v zahraničí, by neměli mít problém s návratem domů, protože mají zaplacené zpáteční letenky. Podle listu se firma snažila na poslední chvíli stornovat co nejvíce zájezdů a klientům zrušení oznámit, aby se vyhnuli zbytečné cestě na letiště.

Caravella Tours se specializovala na Tunisko a Egypt. Letos jde už o třetí známý krach cestovní kanceláře a zároveň největší. V srpnu skončila společnost Travel Studio International, o měsíc dříve Connexion Voyages. Krach se dotkl v prvním případě asi 40 klientů, ve druhém stovky.

Jana Zemanová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme