Cestovní kancelář Caravella Tours zkrachovala

Cestovní kancelář Caravella Tours zkrachovala. Bez zájezdu se tak ocitlo 400 jejích klientů, kteří měli vesměs namířeno do Tuniska a Egypta. Uvedla to dnešní Mladá fronta Dnes. Náhradu škody klientům vyplatí pojišťovna Generali.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Písečná pláž | Foto: Jan Drnek

"Caravella Tours vyhlásila úpadek. Asi čtyři sta klientů, kteří měli v nejbližší době odcestovat, dostane od naší pojišťovny náhradu," řekla MF Dnes Renata Werliková z Generali, u které byla cestovní kancelář pojištěná.

Lidé, kteří jsou nyní s cestovní kanceláří v zahraničí, by neměli mít problém s návratem domů, protože mají zaplacené zpáteční letenky. Podle listu se firma snažila na poslední chvíli stornovat co nejvíce zájezdů a klientům zrušení oznámit, aby se vyhnuli zbytečné cestě na letiště.

Caravella Tours se specializovala na Tunisko a Egypt. Letos jde už o třetí známý krach cestovní kanceláře a zároveň největší. V srpnu skončila společnost Travel Studio International, o měsíc dříve Connexion Voyages. Krach se dotkl v prvním případě asi 40 klientů, ve druhém stovky.

Jana Zemanová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme