ČRo 1 - Radiožurnál bude večer vysílat Českého slavíka

Nejoblíbenější zpěvačky, zpěváky a skupiny populární hudby bude znát veřejnost dnes večer po vyhlášení výsledků ankety Český slavík. Galakoncert se letos koná v televizním a rozhlasovém přenosu Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu ve Státní opeře Praha. Nominovanými na prvních místech v kategorii skupin jsou kapely Buty, Holki, Chinaski, Lunetic, Lucie a Olympic, mezi zpěváky Karel Gott, Daniel Hůlka, David Koller, Janek Ledecký, Petr Muk a Shimi a mezi zpěvačkami Iveta Bartošová, Bára Basiková, Lucie Bílá, Ilona Csáková, Leona Machálková a Helena Vondráčková.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vyhlášen bude také absolutní vítěz s nejvyšším počtem hlasů a Skokan roku, který postoupil o největší počet příček. Poprvé bude udělena Cena teenagerů.

V anketě hlasovalo tento rok na 150.000 lidí, z nichž dvaadvacet procent bylo ve věku mezi dvaceti a třiceti lety; pětinu hlasů odevzdala mládež od 11 do 20 let, další pětinu třicátníci. Ze sedmdesáti procent se zúčastnily ženy.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme