ČRo 1 - Radiožurnál bude večer vysílat Českého slavíka

Nejoblíbenější zpěvačky, zpěváky a skupiny populární hudby bude znát veřejnost dnes večer po vyhlášení výsledků ankety Český slavík. Galakoncert se letos koná v televizním a rozhlasovém přenosu Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu ve Státní opeře Praha. Nominovanými na prvních místech v kategorii skupin jsou kapely Buty, Holki, Chinaski, Lunetic, Lucie a Olympic, mezi zpěváky Karel Gott, Daniel Hůlka, David Koller, Janek Ledecký, Petr Muk a Shimi a mezi zpěvačkami Iveta Bartošová, Bára Basiková, Lucie Bílá, Ilona Csáková, Leona Machálková a Helena Vondráčková.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vyhlášen bude také absolutní vítěz s nejvyšším počtem hlasů a Skokan roku, který postoupil o největší počet příček. Poprvé bude udělena Cena teenagerů.

V anketě hlasovalo tento rok na 150.000 lidí, z nichž dvaadvacet procent bylo ve věku mezi dvaceti a třiceti lety; pětinu hlasů odevzdala mládež od 11 do 20 let, další pětinu třicátníci. Ze sedmdesáti procent se zúčastnily ženy.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme