ČSSD si zřejmě zvolí Paroubka za celostátního volebního lídra

Paroubek se přitom už dnes bude snažit přesvědčit své kolegy, aby ho zvolili hlavním lídrem ČSSD pro volby do Poslanecké sněmovny. Rozhodne o tom ústřední výkonný výbor strany. Už včera Paroubka doporučilo předsednictvo strany.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiří Paroubek | Foto: OSN

Žádné pochybnosti, Jiří Paroubek se podle mínění sociálních demokratů jistě stane ústředním lídrem! Podporují ho čelní představitelé strany včetně předsedy Stanislava Grosse.

Paroubek je nejoblíbenějším politikem v zemi, přičítá se mu i vzestup preferencí Lidového domu. Sociální demokrat a místopředseda vlády Zdeněk Škromach například uvedl, že se Paroubek volebním lídrem pravděpodobně stane, protože si na tuto pozici nikdo jiný nedělá ambice.

Předsednictvo ČSSD se v pátek omluvilo za nerozhodnost a nejednotu sociálních demokratů při volbě prezidenta republiky v roce 2003. "ČSSD bude zásadně čelit snahám prezidenta České republiky nepřijatelně ovlivňovat směřování státu a nepřipustí, aby při příští volbě prezidenta znovu opakovala nerozhodnost a nejednotu, za které se občanům omlouvá," uvádí se v prohlášení předsednictva Lidového domu.

Milan Kopp, Helena Šulcová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme