ČSSD slavila 124. výročí výstupem na Říp

Hora Říp dnes byla pokořena volebními lídry sociálních demokratů. Na jejím vrcholu oslavili 124. výročí založení své strany. Průvod byl seřazen podle krajů v čele v jihočechy a jejich volebním lídrem Vladimírem Špidlou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

vedení ČSSD | Foto: Stanislav Zbyněk

Ten pak po vzoru praotce Čecha promluvil ke své družině na samém vrcholu u rotundy Sv. Jiří. Svoji kondici tu dokázali oba ministři silových rezortů tedy Gross a Tvrdík, nechyběla však ani Petra Buzková. Svůj smysl pro humor představil ministr životního prostředí Miloš Kužvart. Vystoupil před příznivce sociální demokracie v protichemickém obleku. Výběr svého ustrojení vysvětlil pro Český rozhlas takto: "Ty nápisy se týkaly toho, jak by mohlo naše životní prostředí vypadat, kdyby o něm rozhodovala Občanská demokratická strana. Právě proto jeden z nápisů zněl: vycházková móda tisíciletí z kolekce ODS. Byla to jakási alegorie, budu se zajímat o to, zda-li bude možné to uvést do Guinessovy knihy rekordů."

Největší úspěch měli po pivu a párcích zástupci Hodonínska, kteří si nesli na transparentu heslo: Stejně jako praotec, vylezeme na kopec.

Markéta Kaclová, Věra Pfeifferová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme