Nehoda čtyř aut zastavila D1 na 170. kilometru ve směru na Prahu. Policie provoz obnovila

Nehoda čtyř osobních aut mezi 178. a 168. kilometrem D1 ve čtvrtek ráno zablokovala dálnici ve směru na Prahu, uvedl mluvčí brněnských policistů Bohumil Malášek. Před 9.00 policisté umožnili průjezd okolo nehody jedním jízdním pruhem vozidlům, která nestačila z dálnice sjet, o čtvrt hodiny později se podařilo následky nehody odstranit a provoz byl plně obnoven.

Brno Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda čtyř osobních aut mezi 178. a 168. kilometrem dálnice D1 zablokovala dálnici ve směru na Prahu (ilustrační snímek) | Zdroj: CNC / Profimedia

Při nehodě nedaleko Domašova nebyl nikdo zraněn. „Havarovaná vozidla blokovala celou šířku silnice ve směru z Brna do Prahy. Policisté dopravu odkláněli u Ostrovačic po silnici 602 přes Domašov, na dálnici se auta vracela za odpočívadlem Devět křížů,“ uvedl Malášek.

O Velikonocích zemřelo na silnich nejméně pět lidí, nehod pod vlivem alkoholu policisté evidují 50

Číst článek

Podle Národního dopravního informačního centra byl okolo 9.00 provoz obnoven odstavným jízdním pruhem pro automobily, která nestihly z dálnice včas sjet.

Osmikilometrová kolona

Ostatní auta dál dějiště nehody objížděla. Dálnici opouštěla na exitu 178 Ostrovačice a exitu 182 Kývalka. V 9.15 se podařilo následky nehody odstranit a provoz byl obnoven po celé šířce dálnice.

Nehoda se stala po 7.30, o hodinu později už byla v místě asi osmikilometrová kolona. Po 9.00 kolona aut stála až k exitu 182. Po zprůjezdnění místa nehody se kolony začaly rozjíždět.

Aktuální informace je možné najít na mapě dopravních omezení a nehod webu Zelené vlny. Radiožurnál také vysílá dopravní zpravodajství jako jediné rádio v České republice nepřetržitě 24 hodin denně - Zelená vlna celý den každých 30 minut, ve špičkách po 15 minutách, urgentní varování okamžitě.

Statistika dopravních nehod na zpravodajském serveru iROZHLAS.cz:

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme