Ucpaná dálnice D1. Směr od Prahy na Brno komplikují nehody, přistával vrtulník

Provoz na D1 ve směru od Prahy na Brno stál v úseku mezi Čestlicemi směrem na Ostředek, informuje Zelená vlna Radiožurnálu. Bouračka u sjezdu na Divišov, na 40. kilometru, by už překážet neměla.

Praha / D1 (Aktualizováno: 15:00 19. 4. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ilustrační foto. | Foto: Filip Jandourek | Zdroj: Český rozhlas

Aktualizace Zelené vlny z 15. hodiny:

  • Ucpaná je dálnice na D1 ve směru od Prahy na Vyškov. Mezi Velkým Beranovem a Měřínem brzdí provoz omezení, v koloně postojíte od sjezdu na Jihlavu, zdržíte se 25 minut.

  • Další zúžení jsou mezi Ostrovačicemi a sjezdem na centrum Brna, na 194. kilomeru. Hned za omezením navíc blokuje jeden pruh nepojízdný kamion. Celkově naberete zpoždění kolem hodiny. Objíždět můžete ze 168. kilometru po silnici 602 přes Ostrovačice a Bosonohy, kolony jsou ale místy i na objízdné trase.

  • Pozor dejte na dálnici D5 ve směru od Plzně do Prahy. Za sjezdem na Cerhovice, na 36. kilometru, stojí v jízdním pruhu nepojízdné auto.

____

Problémy byly na D1 v úseku mezi Čestlicemi a sjezdem na Ostředek. Na vině jsou omezení v okolí sjezdu na okruh u Velkých Popovic i u sjezdu na silnici tři a také nehoda u Chocerad.

Z Prahy se doporučuje vyrazit po silnici číslo dva a pokračovat přes Uhlířské Janovice a Český Šternberk.

Nehoda na D1 před sjezdem na Velké Meziříčí už nepřekáží, dálnice ale byla úplně uzavřená kvůli nehodě osobního auta za sjezdem na Domašov, na kilometru 174,5. Na místě přistával vrtulník. Objíždějte z kilometru 168 po silnici 602, radí Zelená vlna Radiožurnálu.

bar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme