D1 zablokovala nehoda čtyř aut. Komplikace přetrvají až do odpoledne

Dálnici D1 u Všechrom nedaleko Prahy ve čtvrtek dopoledne zablokovala nehoda čtyř nákladních aut. Směr na Prahu byl více než dvě hodiny uzavřený. Při nehodě se podle mluvčí hasičů Vladimíry Kerekové zranil jeden člověk, hasiči ho museli z vozu vyprostit. Před 12:30 byl provoz na dálnici obnoven levým jízdním pruhem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tragická hromadná nehoda na dálnici D1 | Foto: HZS Středočeského kraje

Událost se stala kolem 10.00 na 14. kilometru ve směru na Prahu. Před místem nehody se vytvořila zhruba desetikilometrová kolona, která se začíná pomalu rozjíždět.

Podle iDnes.cz nehodu způsobil řidič kamionu, který vyjížděl z odpočívadla. Podle webu nadýchal řidič policistům jedno promile alkoholu. "Nemohu tuto informaci potvrdit, v současné době nemám podrobnější informace o účastnících nehody," řekl policejní mluvčí Jakub Vinčálek.

"Při nehodě uniklo poměrně velké množství nafty, která stekla také do kanalizace. O úniku byli informováni pracovníci odboru životního prostředí," uvedla Kereková.

Policisté odkláněli dopravu na exitu 15 Všechromy. Zpět na dálnici se řidiči mohli vracet na exitu 12 Modletice. Podle webu policie se komplikace očekávají až do 16:00.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme