Nehody uzavřely dálnice směrem na Prahu. Řidiči nemohli projet po D10 u Pískové Lhoty a po D5 u Rudné

Hromadné nehody dnes odpoledne zhruba dvě hodiny blokovaly příjezd do Prahy po dálnicích D5 a D10. Na Mladoboleslavsku se při dvou nehodách srazilo na D10 celkem pět aut. Stejný počet vozů havaroval také na dálnici D5 poblíž Rudné u Prahy. Obě havárie se obešly bez vážnějších zranění. Provoz na dálnicích je už obnovený.

Mladá Boleslav (Aktualizováno: 17:46 8. 10. 2021) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda na 38. kilometru dálnice D10 u Pískové Lhoty na Mladoboleslavsku | Zdroj: Twitter Policie ČR

Na 38. kilometru dálnice D10 u Pískové Lhoty na Mladoboleslavsku se do sebe v pátek kolem 15.00 narazila dvě auta a krátce poté se srazila tři další, uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Tři lidé byli při nehodě zraněni. 

Na místě jsou všechny složky integrovaného záchranného systému. Jednoho člověka odvezla sanitka do nemocnice, uvedla mluvčí středočeských hasičů Dagmar Zemanové.

Policie odkláněla dopravu. Krátce po sedmnácté hodině policisté uvedli, že je úsek opět průjezdný.  

Nehoda na D5

Krátce po 15.00 se srazilo pět aut také na čtvrtém kilometru dálnice D5 těsně před Prahou.  Z jednoho auta vytekla převážená penetrace na vozovku. I zde byl provoz obnoven kolem 17.00. 

„Hromadné dopravní nehody na dálnici D10 a D5 se obešly bez vážnějších zranění,“ uvedla středočeská záchranná služba.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme