Nečekané vyústění nehody Patrasové. Nabourala do mezinárodně hledaného zločince

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová na druhý svátek vánoční nabourala do auta muže, na kterého je vydaný mezinárodní zatykač. Jak uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan pro Super.cz, muž z Ukrajiny z místa srážky nejprve utekl a následně byl zadržen policií. Měl vyslovený zákaz pobytu na území členských států Evropské unie.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dagmar Patrasová

Dagmar Patrasová | Foto: Václav Záhorský | Zdroj: ČTK

„Muž po dopravní nehodě odešel neznámo kam a na základě popisu po něm pátrali policisté, kteří ho zanedlouho vypátrali a převezli zpět na místo události,“ sdělil serveru Super.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Sedm piv a šest vodek. Policie naměřila řidiči linkového autobusu ve Znojmě 1,8 promile

Číst článek

Herečka Patrasová tak pomohla nevědomky dopadnout hledanou osobu. „Městské státní zastupitelství v tuto chvíli rozhoduje o jeho vydávací vazbě. Zároveň policisté zjistili, že muž pobývá na území České republiky neoprávněně. Proto s ním bylo vedeno správní řízení ze strany cizinecké policie, kdy v tuto chvíli má vyslovený zákaz pobytu na území členských států Evropské unie. A to na dobu dvou let," dodal Hulan k autonehodě.

Nehoda se stala několik stovek metrů od bydliště herečky. „U jednoho z řidičů byla při zkoušce opakovaně zjištěna přítomnost alkoholu. Hodnota byla vždy kolem 2,5 promile," uvedl k nehodě již dříve Hulan.

Patrasová přišla o řidičský průkaz a je podezřelá z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

ado Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme