Portugalsko 2:1 Česko

D1 je po vážné nehodě na Benešovsku znovu otevřená. Jeden člověk zemřel, další je těžce zraněný

Dálnici D1 na Benešovsku ve středu odpoledne téměř na tři hodiny zablokovala nehoda osobního a nákladního auta. Jeden člověk zemřel, další byl těžce zraněn, řekla mluvčí benešovské policie Veronika Čermáková. Před místem nehody se vytvořila dlouhá kolona. Před 16.30 byl provoz plně obnoven.

Psáře/Benešov (Aktualizováno: 16:40 18. 12. 2019) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Máme tam připravenou veškerou techniku,“ řekl Rýdl k rozšiřování dálnice. Opravy v tomto úseku dálnice nabraly zpoždění a neskončily před zimou tak, jak měly. Auta tam pořád jezdila ve zúžených jízdních pruzích. V minulém týdnu se po sněžení na D1 vytvořily kolony měřící desítky kilometrů.

Nehoda uzavřela dálnici D1 na 51. kilometru | Zdroj: Policie ČR

Auta bourala na 51. kilometru ve směru na Brno. Kolem 14.00 byl kvůli přistávání vrtulníku dočasně uzavřen i opačný směr na Prahu, ve směru na Brno policie odkláněla dopravu na 49. kilometru na Psáře.

Uzavírka způsobila značné dopravní komplikace, kolona aut podle Národního dopravního informačního centra sahala až na 37. kilometr. Před 16.30 byl provoz plně obnoven.

D1 - 50,5 km směr Brno: Střet osobního a nákladního vozidla, 1 osoba usmrcena, 1zraněna těžce. Na místě zasahují všechny složky IZS, na dálnici přistává vrtulník. Dálnice v tomto úseku uzavřena v obou směrech.

13:55 – 18. 12. 2019

1 19

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme