Dálnice D1 ve směru na Prahu byla uzavřená kvůli nehodě kamionu, nikdo se nezranil

Dálnice D1 ve směru na Prahu byla v neděli ráno asi dvě hodiny uzavřená mezi Ostrovačicemi a Devíti kříži po nehodě kamionu. Nikdo se nezranil. Kamion však ležel na boku, specializovaná firma jej musela vyprostit. Tvořila se kolona, od 9.20 je zprovozněný jeden jízdní pruh, druhý bude následovat do 30 minut, informovalo Ředitelství silnic a dálnic.

Aktualizováno Brno (Aktualizováno: 10:03 14. 7. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dálnice byla ráno průjezdná jedním pruhem, policie ji zavřela až později kvůli odstraňování kamionu (ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: Český rozhlas

Řidiči sjížděli z dálnice na exitu 178. Objízdná trasa vedla po silnici 602 přes Ostrovačice, Říčany a Domašov. Na D1 se řidiči vraceli na exitu 168 Devět křížů.

Nehoda se stala kolem 5.00 na 173. kilometru dálnice u Javůrku na Brněnsku. Dálnice byla přibližně do 7.30 průjezdná jedním pruhem.

Z kamionu vytékala nafta, hasiči ji zachycovali a přečerpávali do sudů. Poté místo předali policii a specializované firmě a následovalo dvouhodinové uzavření dálnice kvůli odstraňování škod.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme