Dálnici D5 ve směru na Prahu zablokoval převrácený kamion. Otevře se až kolem poledne

Převrácený kamion zablokoval v pondělí ráno na Tachovsku dálnici D5 na 117. kilometru ve směru na Prahu. Podle policie na místě únikají pohonné hmoty, plné obnovení provozu se předpokládá až kolem poledne. Nyní se pracuje alespoň na částečném zprůjezdnění dálnice v jednom pruhu, řekla v pondělí policejní mluvčí Markéta Fialová.

Tachov Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejtragičtějším dnem byl v tomto měsíci 14. červen, kdy si nehody vyžádaly pět obětí (ilustrační foto)

Nejtragičtějším dnem byl v tomto měsíci 14. červen, kdy si nehody vyžádaly pět obětí (ilustrační foto) | Zdroj: pxhere

Nehoda se stala kolem 4.15. Šestačtyřicetiletý řidič se zřejmě plně nevěnoval řízení a havaroval. Nákladní souprava zablokovala oba jízdní pruhy.

Řidiči směřující od Tachova na Plzeň mohou dálnici D5 opustit na 119. kilometru a místo nehody objet přes Stříbro. Na dálnici se doprava vrací na 107. kilometru u Ostrova u Stříbra.

Zraněný řidič-cizinec utrpěl při nehodě úraz hlavy. „Odmítal naši péči a transport do zdravotnického zařízení. Využil svého práva a lékaři podepsal reverz," řekl mluvčí záchranné služby Martin Brejcha. Podle policie nebyl pod vlivem alkoholu.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme